ERDERAZ                                                                                                        FRANTSESES

 

Cofradía del Vino de Rioja (Logroño)

 

Ardo Dastaketa (Irun)

Anaka Kofradia

Laugarren Kapitulua

Dibulgazio Jardunaldiak (Tarragona)

J.J.Lapitz Memoriala (Hondarribia)

Bidasoako Sagardosaleen (Biriatou)

Nava (Kantabria)

Asturiaseko Sagarno Kofradia

Elgorriaga (Nafarroa)

Boecillo (Valladolid)

Corsaires Basques - Donibane L.

1834ko Karlista bataila - Villarcayo

31 abuztuaren oroipena-Donostia

San Ramon-en Jaia

Aurkezpena Donostian

Viños Condado do Tea

Orde Ameixa do Carril

Confraria Viños Rias Baixas

Brigadieren Iritsea (La Cavada)

Irungo Euskal Jira

Prosper Montagné

Real Union konpainia

Konferentzia Irunen

Aurkezpena - Santoña

Ordiziako Idiazabal Gaztaren Kof.

Nafarroako Zainzuriaren Kofradia

Zilarrezko Laiak 2019

Kantauriko Antxoaren Kofradia

Orden del Volatín-Tudela

Relleno de Navarra Kofradia

Liburuaren aurkezpena

Atalaia Jatetxean

Amigos de les Fabes-Villaviciosa

Orden del Cuto Divino - Tafalla

Sicetarores Asturias (Nava)

Beasaingo Odolkiarean kofradia

Arbietako Lagunak-Asturias

Gaztronomiako Euskal Anaiartea-Donosti

40 Urteurren - Irun

Confrérie des Jabotiers - Saint Sever

Hitzaldia- Irun

Bakillauaren kofradixia-Eibar

Anaka Kofradia - III Kapitulua

Cofradía del Vino de Rioja-Logroño

Chevaliers de l'Operne-Miarritz

J.J.Laptiz Memoriala

Confrérie du Piment - Espelette

Fritada Txapelketa

Anakako Auzo Elkartea

Desarme (Oviedo)

Bidasoako Sagardoaren Kofradia

Sara-ko Usoaren Kofradia

Choucroute

Wellington etorrera (Boecillo)

Kapitulua: Cofradia Hongo-Elgorriaga

Onddo-kaxula lehiaketa

Tortilla lehiaketa

Ordre Corsaires Basques

Guerra Karlista

Hazparneko Taloaren Anaidia

Abuztuaren 31rem oroipena

San Ramon-en jaia

Aurkezpena Donostian

Brigadierraren Iritsiera

Eskontza Donostian

Irungo Euskal Jira

Bidasoako Izokiaren Kofradia

Santoñako jai Napoleonikoetan

Idiazabal Gastaren Kofradia

La Crampotte - Miarritz

1835 Ordiziako setioa

The Black Watch Ordizian

Iñigo Lavado jatetxean

 Zainzuriaren Kofradia

Arroz esnearen Kofradia

Kortesiazko Bisita (Baena)

Mandataria

Confrérie du Ttoro - Ziburu

Kantauriko Antxoarena Kofradia

Zilarrezko Laiak

Orden del Volatin - Tudela

Afari berezia

Hitzaldia. Alzheimer gaizotasuna

Kantabriako Gaztaren Kofradia

Cofradía del Relleno de Navarra

Villava-Atarrabia

Gaztetako Lehiaketa - Santander

Orden del Cuto Divino

Tafalla (Nafarroa)

Asturias-etako sagardogile kofradia - Nava

"Urreko Izokina 2018" sariaren emanaldia

Kofradia: Amigos de les Fabes

Villaviciosa

Kofradia: Oriciu (Gijon)

La Montillana - Boucau

La Montillana - Boucau

Beasaingo Odolkiaren Kofradia

Gure liburua

Kofradia: Jabotiers

Kofradia: Bakaillua-Eibar

Bretxa Hartzea 1813an

Anaka kofradiaren

 Bigarren Kapitulua

Tolosako Babarrunaren Kofradia

Kofradia: Nafarroako Oliba-Olioa

Sara-ko usoaren kofradia

Kapitulua: Cofradia Vino Cangas Narcea

Bidasoako Sagardozaleen Kofradia

Kapitulua: Cofradia Hongo-Elgorriaga

Kapitulua: Ordre des Corsaires Basques

Hasparrenko Taloaren Kofradia

Mahats-biltzearen jaia

Abustuaren 31ren oroipena

San Ramon-en Jaia

Brigadierraren Iritsiea

Irungo Euskal Jira

The Black Watch

Urtarri Ona

Bidasoako Izokiaren kofradia

Itsasu-ko gereziaren kofradia

Arrautzopil Lehiketa

Nafarroako Zainzuriaren Kofradia

Mendavia

Kapitulua: Kantauriko Antxoaren Kofradia- Donostia

Kapitulua: Cofrérie du Tttoro de Ciboure

Kapitulua: Orden del Volatín Tudela

Miarritz-erako bisita

Kapitulua: Jambon de Bayonne

Kapitulua: Cofradía del Relleno

Xabier Zapirain-en omenaldia

Baratze Parkea

Zilarrezko Laiak

Atzokoak - Emanaldia

Beasaingo Odolkiaren Kofradia

Ordezkari

Cofradía Amigos de los Nabos

La Foz de Morcín (Asturias)

Gaztronomiazko Euskal Anaiartea

Donostia

Irun: Mariño Futbol Elkartea. XXV Urteurrena

Confrérie des Jabotiers

 Saint Sever

Bakillauren cofradixia - Eibar

Cofradía del Vino de Rioja

Arnedo

Anaka Kofradiaren

Lehendabiziko Kapitulua

Tolosako Babarrunaren Kofradia

Lankidetza Hitzarmena

Confrérie des Chevaliers

de l'Operne . Biarritz

Confrérie de Piment et du

Axoa de Veau-Espelette

Bidasoako Sagardozaleen Kofradia

Hongo y laSeta de Navarra

Ordre Corsaires Basques

Donibane - Lohitzune

Estella . Guerra Karlista

San Ramon-en Jaia

Donostia Abustuak 31

Cavadako kanoiak

Euskal Besta Hendaye

1766ko Irun-eko Udala

Irungo Euskal Jira 2016

Bidasoako Izokiaren kofradia

Kapitulua:

 Confrèrie du Tttoro

Kapitulua:

Orden del Volatín

Kapitulua:

 Relleno de Navarra

Kapitulua:

Orden del Cuto Divino

Kalejira Anaka

Laia banaketa 2016

Irungo tortilla dastatzea

Txalapartaren hastapenak

Gabarlarieri buruzko erakusketa

Konserbatorioko

kontzertua

 Xoxote Banda

kontzertua

 Nagusilan

 kontzertua

Kapitulua:

Fecoga

Beasaingo

Odolkiaren Kofradia

Liburuaren aurkezpena

 

Kimua landatzea

 

Kofradekideak

goraipatzea

Senidetasun

bazkaria

Kapitulua:

Hongos y setas de Navarra

Kapitulua:

 Ordre Corsaires Basques

Donostia abuztuak 31

La Cavada - Cantabria

Kortesiazko bisita

Irungo Euskal Jira

Urdanibiako gunea

 

Kapitulua:

Cofradía del Salmón

Kapitulua:

 Relleno de Navarra

Liburuaren aurkezpena